KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12757146

nr 1275 7146

Curt Viberg

(1908-1969), Sverige

Oljemålning, Curt Viberg (1908-1969), Sverige. Signerad. Olja på duk, 34x64cm

Curt Viberg, född 1908 i Stockholm, död 1969, svensk målare.

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 16 september 2019
kl 19:05:26

12/9 22:35:27 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Curt Viberg

Läs mer om Curt Viberg