KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12757146

nr 1275 7146

Curt Viberg

(1908-1969), Sverige

Oljemålning, Curt Viberg (1908-1969), Sverige. Signerad. Olja på duk, 34x64cm

Curt Viberg, född 1908 i Stockholm, död 1969, svensk målare.

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 16 september 2019
kl 19:05:26

12/9 22:35:27 1      Vinnande bud

Curt Viberg

Läs mer om Curt Viberg