KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13491354

nr 1349 1354

Bruno Karlsson

(1927-2020), Sverige

Oljemålning, Bruno Karlsson (1927-2020), Sverige. Signerad, daterad 80, stadsmotiv. Olja på duk, 60x81 cm

Bruno Karlsson,svensk målare, tecknare och grafiker född 1927, död 2020.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 28 september 2020
kl 19:17:26

28/9 18:49:31 1      Vinnande bud

Bruno Karlsson

Läs mer om Bruno Karlsson