KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12752278

nr 1275 2278

Bengt Crantz

(1916-2001), Sverige

Oljemålning, Bengt Crantz (1916-2001), Sverige. "Färg och form". Olja på duk, signerad. 76x75 cm

Bengt Crantz, svensk bildkonstnär född 1916, död 2001.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 16 september 2019
kl 20:58:47

12/9 16:55:55 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Bengt Crantz

Läs mer om Bengt Crantz