KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13115337

nr 1311 5337

Bengt Olof Andréen

(1919-2016), Sverige

Oljemålning, Bengt Olof Andréen (1919-2016), Sverige. Vinter. Signerad. Olja på duk, 37x45 cm

Bengt Olof Andréen, svensk bildkonstnär född 1919 i Borås, död 2016 .

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 2 mars 2020
kl 20:19:54

26/2 11:40:17 1      100 kr
2/3 19:26:09 2      Vinnande bud

Bengt Olof Andréen

Läs mer om Bengt Olof Andréen