KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13095052

nr 1309 5052

Anna von Muhlenfels. Signerad. Olja på duk, 58x47cm

Utrop:

600 kr

Såld:

450 kr

måndag 24 februari 2020
kl 19:53:33