KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13027032

nr 1302 7032

Alessandro Rhodin

(1897-1971), Sverige

Oljemålning, Alessandro Rhodin (1897-1971), Sverige. "strötåg i Gamla stan". Signerad. Olja på duk på pannå, 61x46cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 20 januari 2020
kl 20:25:52

18/1 09:36:16 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 20 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Alessandro Rhodin

Läs mer om Alessandro Rhodin