KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12944371

nr 1294 4371

"A game of horse polo". Persien, ej signerad, ram med intarsia. Motivet: 20x49 cm. Olja på pannå, ramens yttermått: 28x57 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 2 december 2019
kl 19:21:53

2/12 16:56:18 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor