KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12944371

nr 1294 4371

"A game of horse polo". Persien, ej signerad, ram med intarsia. Motivet: 20x49 cm. Olja på pannå, ramens yttermått: 28x57 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 2 december 2019
kl 19:21:53

2/12 16:56:18 1      Vinnande bud