KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14345498

nr 1434 5498

1800-tal, Parkmotiv, ej signerad. Olja på duk, 29x44, yttermått inklusive ram: 50x65 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 29 november 2021
kl 19:40:40