KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12793020

nr 1279 3020

Oidentifierad Konstnär, antik, Romulus & Remus, efter Peter Paul Rubens, uppfodrad duk, ej signerad. Olja på duk, 91x123 cm

Utrop:

30.000 kr

Såld:

25.000 kr

måndag 30 september 2019
kl 20:20:14

28/9 17:37:04 1      Vinnande bud

  • Klassiska
  • 30 sep

Klassiska

Läs mer om Klassiska