KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13581250

nr 1358 1250

1700-/1800-tal, Amor, ej signerad. Olja på duk, 29x25 cm

Utrop:

3.000 kr

Såld:

4.600 kr

måndag 2 november 2020
kl 20:45:29