MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsgrupp 13374170

nr 1337 4170

Matsalsgrupp

Teak, 7 delar, bord + stolar, 2st iläggsskivor, Längd: 140 cm. Djup: 95 cm. Höjd: 73 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 13 juli 2020
kl 20:18:46