KONST / Litografier / Litografi 12834561

nr 1283 4561

Curt Burström

(1920-1964), Sverige

Litografi, Curt Burström (1920-1964), Sverige. Signerad, numrerad 69/75, oramad, 24x34cm

Curt Burström, svensk tecknare och grafiker född 1920, död 1964 .

Utrop:

800 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 19:04:01

  • Tema
  • 21 okt

Curt Burström

Läs mer om Curt Burström