MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstol 13746129

nr 1374 6129

Bruno Mathsson

(1907-1988), Sverige

Karmstol, Bruno Mathsson (1907-1988), Sverige. Eva

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

1.500 kr

Såld:

5.200 kr

måndag 25 januari 2021
kl 18:41:44

Bruno Mathsson

Läs mer om Bruno Mathsson
Karneval (Stig Lindberg)