KONST / Litografier / Grafiskt blad 12101125

nr 1210 1125

Lena Kriström

(f. 1953), Sverige

Grafiskt blad, Lena Kriström (f. 1953), Sverige. Signerad, daterad 2004, numrerad 1/20. Motivet: 42x30 cm

Lena Kriström, svensk skulptör född 1953 i Östersund.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 15 oktober 2018
kl 20:35:27

15/10 17:02:10 1      Vinnande bud

Lena Kriström

Läs mer om Lena Kriström