KONST / Litografier / Grafiska blad 13027076

nr 1302 7076

Grafiska blad

2 st. Gamla stan tryckt på kartor, Stockholm. Ej signerad. Motivet: 33x28 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

150 kr

måndag 20 januari 2020
kl 18:28:37

17/1 19:36:08 1      100 kr
20/1 08:56:43 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 20 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm