KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 9603072

nr 960 3072

Gouache

Oidentifierad konstnär, 1800-tal, landskap, 30x45

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 11 maj 2015
kl 18:52:23

11/5 18:25:50 1      Vinnande bud

Gouache