MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtöljer 13453032

nr 1345 3032

Fåtöljer

2 st. Ludwig Mies van der Rohe, "Barcelona", Troligen inköpta 1960-tal. Stomme av förkromat stål, rygg och sittdynor av läder. Läder med Kraftigt slitage och repor, senare stoppning

måndag 31 augusti 2020
kl 19:45:53

  • Klassiska
  • 31 aug

Klassiska

Läs mer om Klassiska