KONST / Litografier / Färglitografier 12732101

nr 1273 2101

Lasse Åberg

(f. 1940), Sverige

Färglitografier, 4 st, Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Bladets mått: 62x74-86, signerade

Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

måndag 2 september 2019
kl 20:56:53

27/8 13:24:52 1      300 kr
2/9 20:11:48 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg 800 kr
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Lasse Åberg

Läs mer om Lasse Åberg