KONST / Litografier / Färglitografier 12732101

nr 1273 2101

Lasse Åberg

(f. 1940), Sverige

Färglitografier, 4 st, Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Bladets mått: 62x74-86, signerade

Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

måndag 2 september 2019
kl 20:56:53

27/8 13:24:52 1      300 kr
2/9 20:11:48 2      Vinnande bud

Lasse Åberg

Läs mer om Lasse Åberg