KONST / Litografier / Färglitografier 4504623

nr 450 4623

Färglitografier

6 st. Björn Jonson, numrerade, c:a 29x40

Utrop:

300 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 5 februari 2007
kl 16:50:49