KONST / Litografier / Färglitografi 12757208

nr 1275 7208

Pär Andersson

(1926-2015), Sverige

Färglitografi, Pär Andersson (1926-2015), Sverige. Signerad, numrerad 53/375. Motivet: 46x36 cm

Pär Sigurd Andersson, svensk bildkonstnär född i Skellefteå 1926, död 2015.

Utrop:

600 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 300 kr (per 22:07:52)
Uppdatera
Visning

fredag 13/9, lördag 14/9, söndag 15/9 och måndag 16/9

Auktionen
avslutas:

måndag 16 september kl 18:28:19

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Pär Andersson

Läs mer om Pär Andersson