KONST / Litografier / Färglitografi 13557117
nr 1355 7117
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad Timo, numrerad 82/240, oramat löst blad, bladets mått: 62x44 cm
måndag 19 oktober 2020
kl 20:25:31
19 okt