KONST / Litografier / Färglitografi 13658458

nr 1365 8458

Färglitografi

Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 142/290, flicka. Motivet: 11x7cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 7 december 2020
kl 19:41:19