KONST / Litografier / Färglitografi 13557110
nr 1355 7110
Karl Momen
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Karl Momen (f. 1935), Signerad, numrerad 73/90, daterad 1976. Motivet: 50x70 cm
Karl Momen, svensk konstnär född 1935.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 20:20:04
15/10 14:47:57
19 okt