KONST / Litografier / Färglitografi 12354052

nr 1235 4052

Felix Hatz

(1904-1999)

Färglitografi, Felix Hatz (1904-1999), "Tingvalla Land". Signerad, numrerad 70/160. Motivet: ca 27x50 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 18 februari 2019
kl 18:14:00

18/2 17:41:31 1      Vinnande bud