KONST / Litografier / Färglitografi 13496519

nr 1349 6519

Bo Erik Lundqvist

(f. 1936), Sverige

Färglitografi, Bo Erik Lundqvist (f. 1936), Sverige. Signerad, numrerad HC. Motivet: 50x40 cm

Bo Erik Lundqvist, född 1936 i Rättvik, svensk målare och grafiker.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 28 september 2020
kl 19:25:55

24/9 00:21:26 1      Vinnande bud

Bo Erik Lundqvist

Läs mer om Bo Erik Lundqvist