KONST / Litografier / Färglitografi 13162118

nr 1316 2118

Angelica Wiik

(f. 1960), Sverige

Färglitografi, Angelica Wiik (f. 1960), Sverige. EA-upplaga. Signerad. Motivet: 56x86cm

Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.

Utrop:

700 kr

Såld:

700 kr

måndag 30 mars 2020
kl 19:05:09

Angelica Wiik

Läs mer om Angelica Wiik