KONST / Litografier / Färglitografi 13568304

nr 1356 8304

Anders Fogelin

(1933-1982), Sverige

Färglitografi, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, numrerad 3/200, daterad 1975. Motivet: 42x55 cm

Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 26 oktober 2020
kl 20:13:59

Anders Fogelin

Läs mer om Anders Fogelin