KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13567008
nr 1356 7008
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Färgetsning, Signerad, numrerad 90/150, Haskel 151. Oramat löst blad. Bladets mått: ca 50x60 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 oktober 2020
kl 19:30:56
24/10 08:35:47
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander