KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13545002
nr 1354 5002
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Färgetsning, Signerad, numrerad 7/24, Haskel 285. Oramat löst blad. Motivet: ca 25x39. Bladets mått: ca 39,5x53 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 19:20:42
400 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander