KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13371022

nr 1337 1022

Gerda Nordling

(1875-1942), Sverige

Färgetsning, Gerda Nordling (1875-1942), Sverige. Segelbåt. Signerad, numrerad 9/20, Motivet: 17,5x10,5 cm

Utrop:

500 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 350 kr (per 10:28:47)
Uppdatera
Visning

fredag 10/7, lördag 11/7, söndag 12/7 och måndag 13/7

Auktionen
avslutas:

måndag 13 juli kl 18:19:29

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Gerda Nordling

Läs mer om Gerda Nordling