KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 12847124

nr 1284 7124

Etsningar

2 st. Johan Fredrik Martin (efter). Ej signerad. Motivet: 16x23 cm

måndag 28 oktober 2019
kl 18:49:45