KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12916304

nr 1291 6304

Etsning

3 st, Raphael pinx. Ej signerad. Motivet: 18x22cm, 30x26cm, 24x37cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 25 november 2019
kl 19:29:12

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 300 kr
  Göteborg 300 kr
  Helsingfors 300 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor