KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13027039

nr 1302 7039

Axel Fridell

(1894-1935), Sverige

Etsning, Axel Fridell (1894-1935), Sverige. Strömsborg. Signerad. Motivet: 19,5x29 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 20 januari 2020
kl 20:37:57

  • Tema
  • 20 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Axel Fridell

Läs mer om Axel Fridell