MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byråar 13725124

nr 1372 5124

Byråar

ett par, nutida. Längd: 72, djup: 38 cm, höjd: 68 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

måndag 18 januari 2021
kl 19:01:45