MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 13374044

nr 1337 4044

Byrå

England, Skrivklaff, Idegran. Bredd: 59, djup: 35-70, höjd: 80 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 13 juli 2020
kl 18:46:26

13/7 15:31:59 1      Vinnande bud