MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylleskåp 12846464

nr 1284 6464

Bokhylleskåp

1950-tal. Bredd: 150. Djup: 40 cm, höjd: 130 cm, nyckel

Konditionsrapport: slitage

Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 19:45:01

28/10 19:12:15 1      300 kr
28/10 19:40:02 2      Vinnande bud