KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 13658044

nr 1365 8044

Blyerts

Oidentifierad konstnär. Signerad, 42x28cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 7 december 2020
kl 19:13:08

1/12 17:36:14 1      Vinnande bud