KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13524590
nr 1352 4590
Sven Inge Höglund Demonér
(1935-2008), Sverige
Blandteknik, Sven Inge Höglund (1935-2008), Sverige. Signerad, daterad 87. Motivet: 16x22 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 18:29:50
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
Sven Inge Höglund Demonér
Läs mer om Sven Inge Höglund Demonér