KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13545114
nr 1354 5114
Roberto Torregiani
(f. 1946), Sverige
Blandteknik, Signerad, kartong, diameter: 84 cm
Roberto Torregiani, italiensk-svensk målare född 1946.
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 20:08:32
300 kr
350 kr
Roberto Torregiani
Läs mer om Roberto Torregiani