KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13095148
nr 1309 5148
Eric Elfwén
(1921-2008), Sverige
Blandteknik, Höjdhoppare. Monogramsignerad. Mixed media akvarell, krita, collage. Motivet: 53x74 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 24 februari 2020
kl 18:41:25
24/2 17:57:56
300 kr
24/2 18:36:25
Eric Elfwén
Läs mer om Eric Elfwén