KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13095148

nr 1309 5148

Eric Elfwén

(1921-2008), Sverige

Blandteknik, Eric Elfwén (1921-2008), Sverige. Höjdhoppare. Monogramsignerad. Mixed media akvarell, krita, collage. Motivet: 53x74 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

350 kr

måndag 24 februari 2020
kl 18:41:25

24/2 17:57:56 1      300 kr
24/2 18:36:25 2      Vinnande bud

Eric Elfwén

Läs mer om Eric Elfwén