KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12767434

nr 1276 7434

Edvin Ollers

(1888-1959), Sverige

Blandteknik, Edvin Ollers (1888-1959), Sverige. Signerad, daterad 1946, ca 30x22cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 23 september 2019
kl 18:08:27

Edvin Ollers

Läs mer om Edvin Ollers