KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12944329

nr 1294 4329

Blandteknik

3 st, Birger Birger Eriksson, signerad. 27x37 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 2 december 2019
kl 18:41:40

26/11 22:24:01 1      Vinnande bud