KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12944329

nr 1294 4329

Blandteknik

3 st, Birger Birger Eriksson, signerad. 27x37 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 2 december 2019
kl 18:41:40

26/11 22:24:01 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 300 kr
  Göteborg 300 kr
  Helsingfors 300 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor