KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14278385

nr 1427 8385

Blandteknik

Anders "Albinini" Albinsson. Stockholm. Signerad a tergo, duk, 98x100 cm, oramad

Utrop:

600 kr

Såld:

200 kr

måndag 25 oktober 2021
kl 19:00:22