KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Alison de mars 12071001

nr 1207 1001

Alison De Mars

(f. 1976), Sverige

Alison De Mars, Alison De Mars (f. 1976), Sverige. "Hverir", 2016. Analogt fotografi, C-print. Signerad och numrerad 1/10. Svart träram, 60x40 cm

Alison De Mars, svensk fotograf född 1976.

Utrop:

1.500 kr - 2.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 24 september 2018
kl 18:03:56

  • Tema
  • 24 sep

A(u)ktion! - Konst i kampen mot diabetes

Läs mer om A(u)ktion! - Konst i kampen mot diabetes

Alison De Mars

Läs mer om Alison De Mars