KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13406503

nr 1340 6503

Osmo Isaksson

(f. 1918)

Akvarell, Osmo Isaksson (f. 1918), Signerad, 1953, Paris. Motivet: 43x29cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 10 augusti 2020
kl 18:56:59

10/8 18:34:47 1      Vinnande bud