KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13484070
nr 1348 4070
Lillemor Tellander
(f. 1943), Sverige
Skär. Signerad LT -16. Akvarell, 19,5x22cm
Lillemor Tellander, svensk bildkonstnär född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 21 september 2020
kl 20:43:54
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
Lillemor Tellander
Läs mer om Lillemor Tellander