KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12793010

nr 1279 3010

Albert Theodor Gellerstedt

(1836-1914), Sverige

Akvarell, Albert Theodor Gellerstedt (1836-1914), Sverige. Landskapsmotiv. Monogramsignerad ATG, Daterad 22/8 67, ca 8x15 cm

Utrop:

2.000 kr - 3.000 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 21:58:31)
Uppdatera
Visning

fredag 27/9, lördag 28/9, söndag 29/9 och måndag 30/9

Auktionen
avslutas:

måndag 30 september kl 20:39:38

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Klassiska
  • 30 sep

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Albert Theodor Gellerstedt

Läs mer om Albert Theodor Gellerstedt