KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12793010

nr 1279 3010

Albert Theodor Gellerstedt

(1836-1914), Sverige

Akvarell, Albert Theodor Gellerstedt (1836-1914), Sverige. Landskapsmotiv. Monogramsignerad ATG, Daterad 22/8 67, ca 8x15 cm

Utrop:

3.000 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 30 september 2019
kl 20:39:38

  • Klassiska
  • 30 sep

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Albert Theodor Gellerstedt

Läs mer om Albert Theodor Gellerstedt