MÖBLER / Bord / Serveringsvagn 13407330

nr 1340 7330

Serveringsvagn

vitlackerat trä, 1900-talets andra hälft. Längd: 74 cm. Djup: 49 cm. Höjd: 62 cm

Konditionsrapport: bruksslitage, smärre missfärgningar

Utrop:

300 kr - 700 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 19:09:06)
Uppdatera
Visning

fredag 7/8, lördag 8/8, söndag 9/8 och måndag 10/8

Auktionen
avslutas:

måndag 10 augusti kl 20:20:50

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.200 kr
  Göteborg 1.200 kr
  Helsingfors 1.200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor