Veckoauktion den 8 september 2003

  • Sortera efter

  • 2084 Akvarell
    Olle Hjortzberg, 1917, 'båtbrygga' 26x34
    Såld: 1.000 kr

    Såldes den 8 september 2003
  • 4015 Akvarell
    Sign Chris Collins, 1887, oval, 23x29
    Såld: 1.300 kr

    Såldes den 8 september 2003
  • 6041 Änglar
    1 par, bemålat trä, Italien 16 - 1700-tal H. 76
    UTGICK

    8 sept kl 18:30