ÖVRIGT / Ur & klockor

  • 5004 Armbandsur
    Bradley, Musse Pigg, 1950-tal
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 1.400 kr

    17 november kl 18:46
  • 3248 Armbandsur
    Cartier, Förgyllt silver
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 50 kr

    3 november kl 19:51
  • 1478 Bordsur
    Jaeger le Coultre, "8: an", dia 10
    Utrop: 3.000 kr
    Just nu: 1.500 kr

    3 november kl 18:21
  • 3545 Herrarmbandsur
    Certina, guld + damarmbandsur, Certina
    Utrop: 2.000 kr
    Just nu: 1.500 kr

    3 november kl 20:18
  • 3537 Mormorsur
    4 st. bland annat. 14k
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 250 kr

    3 november kl 19:52
  • 3229 Väggpendyl
    förgylld, rokokostil, höjd: 65
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 250 kr

    3 november kl 18:00
  • 2019 Väggpendyl
    Utrop: 7.000 kr
    Just nu: 3.800 kr

    3 november kl 19:12
  • 3517 Väggur
    1880-tal, höjd: 96
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 50 kr

    3 november kl 20:18
  • 3315 Väggur
    längd: 73
    Utrop: 300 kr
    Just nu: 50 kr

    3 november kl 19:42
  • Metropol Tipsar
  • 2019 Väggpendyl
    Utrop: 7.000 kr
    Just nu: 3.800 kr

    3 november kl 19:12
  • 3082 Fickur
    Omega, 18k
    Utrop: 3.000 kr
    Just nu: 2.600 kr

    3 november kl 20:24
  • 3177 Herrarmbandsur
    18k, Omega, Graverad
    Utrop: 3.000 kr
    Just nu: 2.000 kr

    3 november kl 19:14
  • 5004 Armbandsur
    Bradley, Musse Pigg, 1950-tal
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 1.400 kr

    17 november kl 18:46

Vad är den värd?

Följ oss gärna
Följ oss på Facebook facebook
Följ oss på Instagram instagram
Följ oss på Tumblr tumblr
Följ oss på Flickr flickr
Följ oss på Flickr nyhetsbrev