ÖVRIGT / Ur & klockor

  • 6461 Armbandsur
    18k, Defekt, renoveringsobjekt, ej stämplar
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 700 kr

    29 augusti kl 18:56
  • 6035 Armbandsur
    Bulova
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 450 kr

    29 augusti kl 19:49
  • 4310 Bordspendyl
    1800-tal, Mässing, höjd: 38 cm
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 250 kr

    29 augusti kl 20:11
  • 7048 Bordsur
    + ljusstakar, Paris, brons/emalj, höjd: 16-22
    Utrop: 3.000 kr
    Just nu: 2.400 kr

    29 augusti kl 18:11
  • 4549 Bordsur
    höjd: 60 cm
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 200 kr

    29 augusti kl 20:15
  • 6250 Damarmbandsur
    Certina
    Utrop: 300 kr
    Just nu: 50 kr

    29 augusti kl 20:03
  • 6430 Fickur
    14 k, 37 gr brutto
    Utrop: 1.500 kr
    Just nu: 1.000 kr

    29 augusti kl 20:27
  • 4444 Golvur
    Wells, 1800-tal, England, höjd: 230 ca
    Utrop: 4.000 kr
    Just nu: 1.900 kr

    29 augusti kl 20:44
  • 6033 Herrarmbandsur
    Omega, De Ville
    Utrop: 2.000 kr
    Just nu: 1.400 kr

    29 augusti kl 19:45
  • 6432 Väggur
    Mässing, Schatz, diameter: 17 cm
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 150 kr

    29 augusti kl 20:30
  • Metropol Tipsar
  • 4444 Golvur
    Utrop: 4.000 kr
    Just nu: 1.900 kr

    29 augusti kl 20:44
  • 6033 Herrarmbandsur
    Omega, De Ville
    Utrop: 2.000 kr
    Just nu: 1.400 kr

    29 augusti kl 19:45
  • 7048 Bordsur
    Utrop: 3.000 kr
    Just nu: 2.400 kr

    29 augusti kl 18:11