ÖVRIGT / Ur & klockor

  • 1040 Bordsur
    Empire, Mässing, höjd: 26 cm
    Utrop: 3.000 kr
    Just nu: 2.200 kr

    27 april kl 19:45
  • 1046 Bordsur
    Utrop: 3.000 kr
    Just nu: 2.400 kr

    27 april kl 19:43
  • 7074 Damarmbandsur
    18 k, 27 g brutto
    Utrop: 4.000 kr
    Just nu: 4.000 kr

    20 april kl 18:27
  • 7584 Golvur
    1800-tal, bemålat, Mora, höjd: 210 cm
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 450 kr

    20 april kl 20:17
  • 7632 Golvur
    1800-tal, höjd: 195 ca
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 600 kr

    20 april kl 19:53
  • 7411 Reseur
    i fodral, Jaeger, höjd: 5 cm
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 600 kr

    20 april kl 19:57
  • Metropol Tipsar
  • 1046 Bordsur
    Utrop: 3.000 kr
    Just nu: 2.400 kr

    27 april kl 19:43
  • 1040 Bordsur
    Empire, Mässing, höjd: 26 cm
    Utrop: 3.000 kr
    Just nu: 2.200 kr

    27 april kl 19:45
  • 1053 Armbandsur
    Cartier, förgyllt silver
    Utrop: 6.000 kr
    Just nu: 2.000 kr

    27 april kl 18:58

Vad r den vrd?