ÖVRIGT / Ur & klockor

  • 5241 Bordspendyl
    Mässing/Marmor, höjd: 45 cm
    Utrop: 1.200 kr
    Just nu: 700 kr

    27 mars kl 20:25
  • 5333 Bordsur
    "Bulle-Clock, längd: 60 cm
    Utrop: 600 kr
    Just nu: 250 kr

    27 mars kl 19:18
  • 5565 Bordsur
    längd: 40 cm
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    27 mars kl 20:05
  • 5239 Bordsur
    Rotfanér, höjd: 16 längd: 21 cm
    Utrop: 500 kr
    Just nu: 50 kr

    27 mars kl 20:24
  • 6014 Damarmbandsur
    Utrop: 50.000 kr
    Just nu: 39.000 kr

    27 mars kl 20:01
  • 3493 Golvur
    England, 1800-tal, höjd: 217 cm
    Utrop: 2.000 kr
    Just nu: 900 kr

    27 mars kl 20:15
  • 5259 Väggpendyl
    förgylld, Rokokostil, höjd: 88 cm
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 600 kr

    27 mars kl 18:02
  • 5208 Väggpendyl
    Gustaviansk stil, höjd: ca 70
    Utrop: 1.000 kr
    Just nu: 450 kr

    27 mars kl 20:57
  • 3482 Väggpendyl
    Gustaviansk stil, Stockholm, höjd: ca 80
    Utrop: 1.200 kr
    Just nu: 250 kr

    27 mars kl 20:05
  • 5053 Väggpendyl
    Junghans, höjd: 90 cm
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 250 kr

    27 mars kl 19:49
  • Metropol Tipsar
  • 6014 Damarmbandsur
    Utrop: 50.000 kr
    Just nu: 39.000 kr

    27 mars kl 20:01