ÖVRIGT / Ur & klockor

  • 4237 Bordsur
    rotfaner, längd: 28 cm, höjd: 15 cm
    Utrop: 300 kr
    Just nu: 50 kr

    13 juli kl 18:37
  • 4179 Fickur
    1800-tal, Silver, Birmingham
    Utrop: 800 kr
    Just nu: 450 kr

    13 juli kl 18:12
  • 1095 Golvur
    Utrop: 3.000 kr
    Just nu: 900 kr

    13 juli kl 18:23

Vad r den vrd?